776 740 029

Asko BRISBANE sestava 1 stůl + 4 židle s polstrem

Asko BRISBANE sestava 1 stůl + 4 židle s polstrem


detail kliknutím
Cena balení:
4 969 Kč
Cena balení bez DPH:
4 107 Kč
běžná cena
8 895

Litujeme ale zboží (Asko BRISBANE sestava 1 stůl + 4 židle s polstrem) je nedostupné. V případě dotazu nás kontaktujte na: Spodlahy@seznam.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kód zboží
ZAHRNsetBRISBANE
Výrobce:
Asko
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
50 kg

BRISBANE sestava 1 stůl + 4 židle s polstrem

 

Dřevina:

Teak pochází původem z jihovýchodní Asie (z teakových plantáží na ostrově Jáva v Indonésii) a patří mezi nejznámější a nejcennější tropické dřeviny na světě. Vynikající pověst si teakové dřevo vysloužilo pro svou dlouhou životnost, tvarovou stálost, pevnost, pružnost a výbornou odolnost proti parazitům a škůdcům. Teak se zpracovává v mnoha odvětvích a v lodním průmyslu je tato dřevina nepostradatelným stavebním materiálem již od pradávna. Výrazným prvkem na lodích jsou paluby lodí, které se skládají z masivních teakových planěk. Teak se používá na výrobu prestižních souprav zahradního nábytku a často ho zpracovávají i výrobci luxusních rekreačních a sportovních jachet. Nábytek není povrchově upraven. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Zahradní nábytek z teaku je speciálně ošetřen pro barevnou stálost. Vlhkost teaku se pohybuje kolem 18 %. Hustota dřeva je 435-625 kg/m3. Je vhodný pro použití na terasu, zahradu, tak i do vnitřního interiéru. Dřevo jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty ojediněle docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny dřeva, které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné mířepředcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

 

Specifikace:

  • Dřevina: teak

Stůl:

  • Rozměry (š/v/d): 700/750/1200 mm
  • Hmotnost: 17 kg

Židle:

  • Rozměr (š/v/hl): 470/890/430 mm
  • Hmotnost: 6,5 kg

 Výprodej - do vyprodání zásob!Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Zahrada : Zahradní nábytek : Zahradní sety

Asko Set WESTMINSTER akácie

kód ZAHRNsetWESTMINSTER

cena 7 169 Kč

Asko MALLORCA balkonová sestava

kód ZAHRNAV9001636

cena 6 990 Kč

Asko SCAFFOLD set

kód ZAHRNsetSCAFFOLD

cena 8 898 Kč

Asko SANTIAGO sestava

kód ZAHRNsetSANTIAGO

cena 17 695 Kč

Asko MONTANA sestava 1 stůl + 4 křesla s polstrem

kód ZAHRNsetMONTANA

cena 18 995 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz