//
776 740 029

Pokládka podlahy a parket

Mezi jednu z našich primárních činností patří pokládka nových masivních parket, dřevěných či laminátových podlah na míru. Tuto činnost zajišťujeme dle kvalifikovaného postupu, který zaručuje vysokou úroveň odvedené práce. Samotná pokládka parket, dřevěné či laminátové podlahy v sobě zahrnuje několik osvědčených postupů, na které dbáme a ke každé z nich přistupujeme s odpovídající důležitostí tak, aby finální pokládka byla vždy profesionální vizitkou naší firmy. 

Postupy při pokládce parket, dřevěné či laminátové podlahy jsou následující:   

  • zaměření plochy podlahy u zákazníka, zvolení správných postupů dle stavu pokladu (vlhkosti, rovnosti stávající podlahy atd..) a zvolení správného výběru materiálů (parkety, plovoucí podlahy, dřevěné - laminátové podlahy dle výběru zákazníka a typu dle odhadovaného zatížení podlahy)
  • lepení parket do požadovaného vzoru 
  • broušení parket s použitím ekologicky nezávadného laku 
  • tmelení položených parket a zahlazení
  • případné olištování parket dle volby zákazníka  

Postup pokladky laminátové podlahy, dřevěné podlahy je obdobný s postupem pokládky parket.

K zajištění komfortu zákazníka rovněž nabízíme i samotný prodej materiálů, který je pro dané účely vhodný. S výběrem materiálů vám rádi poradíme. Část naší nabídky si můžete prohlédnout již nyní na stránce katalogu: Parkety , Dřevěné plovoucí podlahy, Laminátové podlahy.

 

Nevíte si rady? Zavolejte nám a my Vám poradíme. Další užitečné články můžete najít na podstránkách: Plovoucí podlahyparketymozaikové parketyexotické parketybambusové podlahy a marmoleum.   

 

Nabízíme komplexní služby a proto s námi můžete počítat i v situaci, kdy budete již mít položenou podlahu, parkety a rozhodnete se ji renovovat (nebo opravit po mechanickém poškození). Můžeme Vám nabídnout kvalifikované služby s dlouholetou praxí:  renovace parket - broušení parket (podlah).   

 

Pro zaměření zdarma a kalkulaci prosím využijte náš poptávkový formulář .

 

Fotogalerie prací (výběr): Referenční foto parkety a plovoucí podlahyParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Hodnocení obchodu Parkety a Podlahy Veselý na Zboží.cz Parkety a Podlahy Veselý Nejřemeslníci (c) 2024 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty | Webdesign ABweb.cz
Ve dnech 6.5. a 7.5.2024 je kamenná prodejna z technických důvodů uzavřena.Objednávky budou vyřizovány od 9.5.2024 Děkujeme za pochopení Tým Parkety Veselý