776 740 029

Asko BRISBANE židle skládací s polstrem 2ks

Asko BRISBANE židle skládací s polstrem 2ksAsko BRISBANE židle skládací s polstrem 2ks
detail kliknutím
Cena balení :
1 490 Kč
Cena balení bez DPH :
1 231 Kč

Litujeme ale zboží (Asko BRISBANE židle skládací s polstrem 2ks) je nedostupné. V případě dotazu nás kontaktujte na: Spodlahy@seznam.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kód zboží
ZAHRNTKTGF001
Výrobce:
Asko
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
do 1 dne
Hmotnost:
15 kg
Upřesnění:
cena za 2ks

Popis produktu

BRISBANE židle skládací s polstrem

Jemná plamenná textura dává nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled. Nábytek je vhodný jak na zahradu, tak na terasu. Tento nábytek si oblíbí každý chatař či chalupář.

 

Dřevina:

Teak pochází původem z jihovýchodní Asie (z teakových plantáží na ostrově Jáva v Indonésii) a patří mezi nejznámější a nejcennější tropické dřeviny na světě. Vynikající pověst si teakové dřevo vysloužilo pro svou dlouhou životnost, tvarovou stálost, pevnost, pružnost a výbornou odolnost proti parazitům a škůdcům. Teak se zpracovává v mnoha odvětvích a v lodním průmyslu je tato dřevina nepostradatelným stavebním materiálem již od pradávna. Výrazným prvkem na lodích jsou paluby lodí, které se skládají z masivních teakových planěk. Teak se používá na výrobu prestižních souprav zahradního nábytku a často ho zpracovávají i výrobci luxusních rekreačních a sportovních jachet. Nábytek není povrchově upraven. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Zahradní nábytek z teaku je speciálně ošetřen pro barevnou stálost. Vlhkost teaku se pohybuje kolem 18 %. Hustota dřeva je 435-625 kg/m3. Je vhodný pro použití na terasu, zahradu, tak i do vnitřního interiéru. Dřevo jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty ojediněle docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny dřeva, které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné mířepředcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

 

Specifikace:

  • Dřevina: teak
  • Rozměry (š/v/hl): 470/890/430 mm
  • Hmotnost: 6,5 kg


Potřebujete položit podlahu?

DoporučujemeParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz