776 740 029

Vatlach Hloubková penetrace 5kg

Vatlach Hloubková penetrace 5kg


detail kliknutím
Cena balení :
241 Kč
Cena balení bez DPH :
199 Kč
běžná cena
344

Koupit toto zboží

Kód zboží
HLP5
Výrobce:
Vatlach
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
5.2 kg

POPIS PRODUKTU:
Hloubková penetrace
- speciální hloubková penetrace je vodou ředitelná kompozice na bázi akrylátového polymeru s nano-částicemi, které umožňují vysoký stupeň kotvení na anorganických částicích substrátu. Penetrace obsahuje povrchově aktivní látky, odpěňovací a konzervační prostředky. Neobsahuje těžké kovy. Vyznačuje se výborným smáčením a dokonalým kotvením na savých podkladech.

POUŽITÍ:
Na nekonstrukční beton, anhydrit, zdivo, omítky, sádrokartonové a cementovláknité desky aj.minerální podklady. Je určená ke zpevnění a sjednocení savosti podkladu. Z 1 litru je možné ošetřit cca 8-24 m2 v závislosti na savosti podkladu. Aplikace dalších hmot je možná po dokonalém zaschnutí, které závisí na teplotě a relativní vlhkosti vzduchu, při teplotě 20 stupňů Celsia a 60% RV zpravidla po 2-3 hodinách zasychání. Přebytečný nános, případně vzniklé louže, je nutné rozmést, rozetřít či vysát houbičkou. Za jiných klimatických podmínek je potřeba počítat se zkrácením resp.prodloužením doby zasychání. Nářadí je vhodné při pracovních přestávkách chránit proti zaschnutí a je nezbytné ihned po skončení práce umýt vodou. Podrobnější informace obsahuje technický list výrobku umístěný na internetových stránkách.

pozn.
Při akci z internetu 1+1 vepište do poznámky kod slevy. Sleva bude odečtena při potvrzujícím emailu od obchodu. Při této akci je cena 241 Kč včetně DPH za 2 ks.Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Podlahy : Stavební chemie : Penetrace

Vatlach Adhezní můstek Divafix 4kg

kód ADM4

cena 339 Kč

Ceresit R 766 5 kg

kód R766/5

cena 2 072 Kč

Vatlach Adhezní můstek Divafix 1Kg

kód ADM1

cena 103 Kč

BONA D 501 5l

kód BD50102000DEBO

cena 795 Kč

Vatlach Hloubková penetrace 1kg

kód HLP1

cena 63 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz