776 740 029

WENGE-masiv

WENGE-masiv


detail kliknutím
Kolik balení potřebujete?
Zadejte kolik m2 potřebujete:
m2
Potřebujete:
 balení
 Kč


cena 1m2
2 724
cena balení:
2 724
balení obsahuje:
1m2

Koupit toto zboží ks

Kód zboží
EXO21
Výrobce:
NO NAME
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
Zboží pouze na poptávku
Délka:
450 - 1200mm
Šířka:
90mm
Tlouška:
15mm
Povrchová úprava:
Bez povrchové úpravy
Hmotnost:
11 kg

Wenge je velmi tvrdé a pevné dřevo s vynikající rozměrovou stabilitou. Díky tvrdosti je těžce opracovatelné. Podlaha z Wenge je znatelně tmavá až černá, patří mezi nejvýznamější druhy exotických dřevin. Pochází z Konga. Podlaha je určena k plošnému lepení, nutno přebrousit a povrchově upravit. Rozdělujeme do tří skupin: 1) PRESTIGE = výběrový, jednorodná barevnost a struktura, bez vad 2) ELEGANCE = přírodní barevnost a struktura bez zabarvení a běle, přípustné sporadické suky 3) STYLE = rozmanitá barevnost a struktura, přípustné zbarvení a zdravé suky do 3mm, sporadická běl a otvůrky Obrázek je pouze orientační, jelikož každé dřevo je originál a pokaždé má jinou barvu a kresbu.

Termín dodání a cena na poptávku!

 

Uvedená cena za 1 m2 je pouze orientační. Konečná cena se vyvíjí od ceny dřeva na trhu. 

 

Po objednání tohoto zboží Vám bude zaslána emailem cenová nabídka s termínem dodání. Až po potvrzení cenové nabídky z vaší strany se objednávka stane závaznou objednávkou. Při větším množství odběru může být požadována záloha předem.Potřebujete položit podlahu?

DoporučujemeParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Hodnocení obchodu Parkety a Podlahy Veselý na Zboží.cz Parkety a Podlahy Veselý Nejřemeslníci (c) 2022 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty | Webdesign ABweb.cz