776 740 029

DOUSSIE-masiv

DOUSSIE-masiv


detail kliknutím
Kolik balení potřebujete?
Zadejte kolik m2 potřebujete:
m2
Potřebujete:
 balení
 Kč


cena 1m2
2 136
cena balení:
2 136
balení obsahuje:
1m2

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
EX02
Výrobce:
NO NAME
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
do 3 týdnů
Délka:
450 - 900mm
Šířka:
90mm
Tlouška:
14mm
Povrchová úprava:
Bez povrchové úpravy
Hmotnost:
11 kg

Doussie je bledě žluté až bílé dřevo, zatímco barva jádra se pohybuje od světle hnědé až načervenale hnědé. Struktura je nepatrně propletená, je středně lesklá a textura hrubá. Je to velice tvrdé a trvanlivé dřevo a vysoce odolné vůči škůdcům. Velmi pomalu stárne, obsahuje éterické oleje, které prý mají ozdravný účinek. Pochází ze Střední a Západní Afriky. Podlaha je určena k plošnému lepení, nutno přebrousit a povrchově upravit. Rozdělujeme do tří skupin: 1) PRESTIGE = výběrový, jednorodná barevnost a struktura, bez vad 2) ELEGANCE = přírodní barevnost a struktura bez zabarvení a běle, přípustné sporadické suky 3) STYLE = rozmanitá barevnost a struktura, přípustné zbarvení a zdravé suky do 3mm, sporadická běl a otvůrky Obrázek je pouze orientační, každé dřevo je originál.

Termín dodání na poptávku!

 

Uvedená cena za 1 m2 je pouze orientační. Konečná cena se vyvíjí od ceny dřeva na trhu. 

 

Po objednání tohoto zboží Vám bude zaslána emailem cenová nabídka s termínem dodání. Až po potvrzení cenové nabídky z vaší strany se objednávka stane závaznou objednávkou. Při větším množství odběru může být požadována záloha předem.

 Potřebujete položit podlahu?

DoporučujemeParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz