776 740 029

Bona Wax Oil W 1l

Bona Wax Oil W 1l


detail kliknutím
Cena balení :
1 171 Kč
Cena balení bez DPH :
968 Kč
běžná cena
1 529

Koupit toto zboží

Kód zboží
WP615013100
Výrobce:
Bona
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
1 kg

Bona Wax Oil Refresher- NOVĚ BONA W - je produkt pro údržbu dřevěných podlah ošetřených Bona Hard Wax Oil (Tvrdým voskovým olejem), ale může být také použitý na Bona Craft Oil pro zvýšení ochrany proti vodě a rozlitým tekutinám. Bona Wax Oil Refresher je koncentrát přírodních olejů a vosků, které obsahují méně než 2% rozpouštědel.

• Jednoduchá aplikace, rychlechnoucí
• Nízký obsah rozpouštědel a téměř bez zápachu
• Bezpečný pro použití na dětské hračky a kuchyňské pracovní desky dle normy EN 71-3

PŘÍPRAVA:
Pokud je to nutné, dříve naolejované podlahy se musí pečlivě očistit pomocí přípravku Bona Oil Soap nebo Bona DeepClean W. Pak nechte podlahu řádně zaschnout. Pak aplikujte Bona Oil Care pro údržbu. Produkt musí mít pokojovou teplotu. Před použitím obsah nádoby důkladně promíchejte. Pigmentované verze musí být pečlivě promíchány. Minimální teplota pro aplikaci je 16C. Tip: Pokud povrch ztratil část své pigmentace, je možné přidat do Bona Care Oil až 20% Bona Craft Oil v odpovídající barvě.

Aplikace:
1. Aplikujte Bona Wax Oil W rovnoměrně v tenké vrstvě pomocí Bona Wool Padu (bavlněný hadr) nebo nerezovou stěrkou.
2. Přebytečný Bona Wax Oil W odstraňte ihned bavlněným hadrem a nechte podlahu zaschnout min. 12 hodin. Exotické dřeviny vyžadují delší dobu schnutí, taktéž při nízkých teplotách. 

UPOZORNĚNÍ: BONA WAX OIL W OBSAHUJE VYSÝCHAVÉ OLEJE. NEBEZPEČÍ SAMOVZNÍCENÍ. POUŽITÉ HADRY A TEXTÍLIE UMÍSTĚTE DO VODY NEBO DO KOVOVÝCH UZAVÍRATELNÝCH NÁDOB!

 Doporučujeme

Bona Oil Soap tekuté mýdlo 5l

kód WM704020100

cena 3 234 Kč

Bona Oil Care W neutral přírodní 1l

kód GT525113100

cena 1 476 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Hodnocení obchodu Parkety a Podlahy Veselý na Zboží.cz Parkety a Podlahy Veselý Nejřemeslníci (c) 2024 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty | Webdesign ABweb.cz
Ve dnech 6.5. a 7.5.2024 je kamenná prodejna z technických důvodů uzavřena.Objednávky budou vyřizovány od 9.5.2024 Děkujeme za pochopení Tým Parkety Veselý