776 740 029

Dr.Schutz Intenzivní čistič pro dřevo, WPC a kámen 750 ml

Dr.Schutz Intenzivní čistič pro dřevo, WPC a kámen 750 ml


detail kliknutím
Cena balení :
322 Kč
Cena balení bez DPH :
266 Kč

Koupit toto zboží

Kód zboží
2165075007
Výrobce:
Dr-Schutz
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
1 kg

POPIS PRODUKTU:
Šetrný speciální základní čistič pro znečištěné a zvětralé kameny, dřevo a WPC-povrchy ve venkovním prostředí. Působí důkladně, silně a šetrně proti nečistotám. Také odolná špína je po krátké době působení odstraněna.

OBLASTI POUŽITÍ:
Pro terasy, nábytek, stěny apod. z přírodního a umělého kamene, dláždění, tvrdé a měkké dřeviny a WPC-dílce. Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin.

POUŽITÍ:
Intenzivní čistič na dřevo, WPC a kámen zředit v poměru 1:3 až 1:5 s vodou. Na velmi odolné nečistoty popřípadě použít neředěný. Čistící roztok nanést na předvlhčený povrch a nechat cca 10 minut působit. Povrch poté čistit kartáčem nebo multifunkčním strojem Multi Clean 350 (s vhodnými kartáči). Rozpuštěné nečistoty odstranit strojem Multi Clean 350 se sběrači, vysavačem na vodu nebo savými mopy. Následně celou plochu opláchnout čistou vodou až do úplného odstranění zbytků roztoku.

Upozornění: Intenzivní čistič na dřevo, WPC a kámen nenechat na povrchu zaschnout. Plochu proto čistit vždy po úsecích. Před základním čištěním choulostivých povrchů prověřit odolnost materiálu a barev na nenápadném místě. Produkt popřípadě silněji zředit a nechat několikrát krátce působit.Podobné zboží Čistící prostředky : oleje a čističe na venParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Hodnocení obchodu Parkety a Podlahy Veselý na Zboží.cz Parkety a Podlahy Veselý Nejřemeslníci (c) 2023 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty | Webdesign ABweb.cz