776 740 029

Weiss RENT odstraňovač rzi 1l

Weiss RENT odstraňovač rzi 1l


detail kliknutím
Cena balení :
557 Kč
Cena balení bez DPH :
460 Kč

Koupit toto zboží

Kód zboží
569101
Výrobce:
Weiss
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
do 3 dnů
Hmotnost:
1 kg

WEISS RENT - odstraňovač rzi ze žuly a tvrdých kamenů

POPIS PRODUKTU:
Odstraňuje povrchové i vnitřní korozivní zabarvení a zapouzdřuje oxidující složky obsažené v kameni (pyrit/biotit).

VLASTNOSTI:
Speciální čistič na bázi kyselin. Odstraňuje povrchové i vnitřní korozivní zabarvení a zapouzdřuje oxidující složky obsažené v kameni (pyrit/biotit), čímž významně snižuje riziko opětovné tvorby rzi.

OBLASTI POUŽITÍ:
Pro čištění drsných přírodních kamenů odolných vůči kyselinám, jako např. žula, rula, pískovec a také porézní keramika, kamenina, Cotto apod. především v exteriéru.

ZPRACOVÁNÍ:
Teplota při aplikaci: 5-25°C Produkt neředit! Nanést jej sytě na suchý povrch a nechat působit. Může trvat několik hodin než zmizí rezavé skvrny, které jsou prorostlé hluboko do materiálu. Nesmí zaschnout! Pokud je to nutné, tak material doplňovat nebo místa přikrýt hadry namočenými v produktu. V ošetřování nepokračujte déle, než je nutné. Čím delší je doba působení, tím větší je riziko tmavého zabarvení kamene. Zásadně čistěte a ošetřujte vždy celý povrch/celý kámen tak, aby bylo zajištěno, že se na neošetřeném místě dříve nebo později neobjeví opět rezavé skvrny nebo že případné ztmavnutí kamene neovlivní celkový optický vzhled plochy.

Po úspěšném čištění kartáčem nebo nylonovým padem opláchněte povrch studenou vodou s přídavkem produktu WEISS Grundreiniger až do úplného odstranění zbytků produktu RENT. Pokud dojde ke ztmavnutí povrchu, tak se tento efekt zpravidla po několikanásobném přemytí vodou ztratí. Lze ošetřit také krytiny s viditelnými vlhkými kapsami, ale čistící a také ochranný účinek může být o něco slabší, neboť nebude moci produkt dostatečně proniknout do materiálu. Následná impregnace produktem WEISS FS PRO redukuje nasávání vody a dodává materiálu optimální ochranu před novým rezivěním.

VYDATNOST: 1 litr vystačí na cca 5-15 m2 .Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Čistící prostředky : :

Weiss RENT odstraňovač rzi 5l

kód 569102

cena 2 638 Kč

Weiss EXTRA.KT pasta 0,25l

kód 569020

cena 496 Kč

Weiss RENT odstraňovač rzi 10l

kód 569103

cena 4 961 Kč

Weiss EXTRA.KT pasta 0,75l

kód 569021

cena 871 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Hodnocení obchodu Parkety a Podlahy Veselý na Zboží.cz Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2021 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz