776 740 029

Asko SANTIAGO sestava

Asko SANTIAGO sestava


detail kliknutím
Cena balení:
12 386 Kč
Cena balení bez DPH:
10 236 Kč
běžná cena
17 695

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
ZAHRNsetSANTIAGO
Výrobce:
Asko
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Upřesnění:
do vyprodání zásob

Sestava SANTIAGO je vyrobena z kvalitní dřeviny eukalyptus, díky kterému má neobyčejný vzhled. Křeslo si můžete nastavit do 5 ti poloh a vychutnat si tak maximální pohodlí. Stůl si můžete rozložit a využít tak jeho velikosti třeba při velké návštěvě.

SANTIAGO sestava 1 stůl + 4 křesla s polstry

 

Dřevina:

 

Dřevina eukalyptus je původem australská dřevina. Díky rychlému růstu a tudíž velké spotřebě vody se stromy vysazují do bažinatých a močálových oblastí, které tak vysušují. Jedná se o velmi tvrdou exotickou dřevinu s vysokou hustotou. Barva této dřeviny je velmi sytá, má oranžový až červeno hnědý odstín. Vyznačuje se velmi dobrou trvanlivostí. Eukalyptus se používá k veškerým stavebním účelům a u nábytkářů a soustružníků v oblasti výskytu je velmi oblíbeným druhem dřeva. Je využíván také v nábytkářském průmyslu na výrobu interiérového nábytku, zahradního nábytku, podlahové krytiny a i jako k dekorativním účelům. Hustota dřeva je 550-800 kg/m3. Je vhodný pro použití na terasu, zahradu, tak i do vnitřního interiéru. Dřevo jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty ojediněle docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny dřeva, které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

 

 Specifikace:

 • Dřevina eukalyptus
 • Rozměry (š/v/hl)
 • křeslo 624/810-1020/713-944 mm(š/v/d)
 • stůl 1000/750/1600-2100 mm
 • Hmotnost:
   křeslo: 13,5 kg
   stůl: 27 kg
 • Povrch: dub mléčný
 • Polstr: béžový

Sezonní zboží - zboží na objednávku.Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Zahradní program : Zahradní nábytek : Zahradní sety

Asko MONTANA sestava 1 stůl + 4 křesla s polstrem

kód ZAHRNsetMONTANA

cena 13 295 Kč

Asko BRISBANE sestava 1 stůl + 4 židle s polstrem

kód ZAHRNsetBRISBANE

cena 6 225 Kč

Asko WELLINGTON I - sestava

kód ZAHRNsetWELL_I

cena 13 086 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz