776 740 029

Asko MONTANA sestava 1 stůl + 4 křesla s polstrem

Asko MONTANA sestava 1 stůl + 4 křesla s polstrem


detail kliknutím
Cena balení:
18 995 Kč
Cena balení bez DPH:
15 698 Kč

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
ZAHRNsetMONTANA
Výrobce:
Asko
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
78 kg

Jednoduchý styl a kvalitní dřevina,to všechno se skrývá pod názvem MONTANA. Exotická dřevina akácie je velmi oblíbenou dřevinou u zahradního nábytku. Lehce fialové polstry na křeslech dodají nejen krásný vzhled, ale zajistí dokonalé pohodlí.


MONTANA sestava 1 stůl + 4 křesla

 

Dřevina:

Kdysi se Akácie používala v USA při výrobě lodí. Vyřezávaly se z ní dřevěné spojovací materiály, které byly oblíbené díky své tvrdosti, síle, tuhosti a trvanlivosti. Pro výše zmíněné vynikající vlastnosti se dostalo této dřevině pozornosti i v Evropě a začala být užívána k následujícím účelům: výroba nábytku, výroba náprav k povozům, čepů, klínů, stejně tak našla uplatnění jako výborné palivo a dokonce jako zelená píce pro dobytek. Akácie je trvanlivé tvrdé dřevo z rychle rostoucích stromů původem z tropických lesů Východní Asie a Jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo na ostatní kontinenty. Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled. Vyznačuje se odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Tato dřevina je velmi trvanlivá, o hustotě 640 až 800 kg/m3. Většina druhů Akácie je ceněna pro širokou škálu svých užitných vlastností. Příklady: Acacia melanoxylon z Austrálie, která dorůstá ohromných rozměrů, slouží k výrobě nábytku s vysokým leskem; Acacia homalophylla (také z Austrálie), jejíž dřevo nasládle voní, se používá pro okrasné účely; Acacia farnesiana našla využití v parfumérii díky své silné vůni; Acacia dealbata se svými šedozelenými až stříbrnými listy a světle žlutými květy je asi nejznámější okrasný strom svého druhu. Dřevina Akácie jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty v našich klimatických podmínkách docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny až do délky 10 cm (avšak neprocházející přes hranu!), které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

Specifikace:

  • Dřevina akácie
  • Povrch: šedý broušený
  • Polstr: tmavě fialový

Křeslo:

  • Rozměry (š/v/hl): 624/1020/944 mm
  • Hmotnost: 12 kg

Stůl:

  • Rozměry (š/v/d): 900/750/1800 mm 
  • Hmotnost: 25kg

 Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Zahrada : Zahradní nábytek : Zahradní sety

Asko SANTIAGO sestava

kód ZAHRNsetSANTIAGO

cena 17 695 Kč

Asko SCAFFOLD set

kód ZAHRNsetSCAFFOLD

cena 8 898 Kč

Asko Set WESTMINSTER akácie

kód ZAHRNsetWESTMINSTER

cena 7 169 Kč

Asko MALLORCA balkonová sestava

kód ZAHRNAV9001636

cena 6 990 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz