776 740 029

Vatlach Štukfix - vnitřní tmel 20 Kg

Vatlach Štukfix - vnitřní tmel 20 Kg


detail kliknutím
Cena balení :
499 Kč
Cena balení bez DPH :
412 Kč
běžná cena
625

Koupit toto zboží

Kód zboží
STX20
Výrobce:
Vatlach
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
do 2 dnů
Hmotnost:
20.2 kg

POPIS PRODUKTU:

Správkový tmel vnitřní pro stěrkování a vyplňování prasklin, k zatmelení spojů sádrokartonových desek, panelových prvků, omítek, zdiva a betonu. Bílý prášek, který se rozdělává smísením s vodou. Po zaschnutí je tmel bílé barvy, nepraská a nesmršťuje se. Je vhodný jako podklad pod všechny druhy barev a laků. Je určen pouze pro použití v interiéru. Lze použít tónovacích barev.

Z upravovaných povrchů musí být odstraněny nečistoty, tapety, staré klihové nátěry. Objemový poměr mísení  je ( voda : ŠTUKFIX ) pro tmelení sádrokartonu a vyhlazování omítek 1 : 1,5 – 2,5,

Pro stěrkování a vyplňování prasklin asi 1 : 1,5-2 a pro modelování 1 :2-2,5. Připravenou směs je nutno dobře promísit. Takto připravený tmel je možno zpracovávat po dobu cca 1 hodiny.

Při vyrovnávání povrchů tmel naneseme a vyhladíme. Při vyplňování spár a děr tmel silně vtlačíme do děr a vyhladíme.  Lze použít i pro upevnění hmoždinek (zatížit až po úplném vytvrzení  - tato doba je rozdílná a řídí se nasákavostí vytmelované podložky 10 – 24 hod.).Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Podlahy : Stavební chemie : tmely : Stavební tmelyParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz