776 740 029

EUKULA STRATO AMBER PRIME 203 500ml

EUKULA STRATO AMBER PRIME 203 500ml


detail kliknutím
Cena balení:
604 Kč
Cena balení bez DPH:
499 Kč

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
0119050024
Výrobce:
Eukula
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
do týdne
Hmotnost:
1 kg

Základní lak na vodní bázi s pigmentováním do medových tónů.
- Základní lak pro dřevěné a korkové podlahy – aplikace válečkem.
- Dává teplé zabarvení.
- Redukuje boční klížení.
- Vhodný pro podlahové topení.
- Silný uzavírací účinek.
- Na bázi speciálních vysoce kvalitních akrylátových disperzí.
- Vhodný pro všechny druhy dřevin.
- Rychlé schnutí, redukované zdrsnění dřeva.
- Použitelný pod všechny strato-laky.
- Giscode W2+, nízké emise a pach.

Vhodný pro základní lakování dřevěných a korkových podlah před finálním lakováním vrchními laky strato. Jantarovo-medové zabarvení simuluje silné zvýraznění „jako by byl povrch naolejován“ (dub). 

Strato amber prime 203 dobře protřepat. Nanést stejnoměrně a sytě lakovacím válečkem Aquatop na jemně vybroušený povrch. Pro bezvadný optický vzhled je bezpodmínečně nutné dbát na stejnoměrnost nátěru. V případě, že je požadováno silnější zbarvení, je možné aplikovat druhý nátěr po lehkém srážecím mezibrusu brusnou mřížkou 180. Neprobrousit! Konečné lakování ve dvou vrstvách laku strato. Upozornění: - Odborně správně vybroušený a vytmelený povrch musí být čistý, suchý, bez olejových nebo voskových zbytků a bez prachu. Doporučujeme závěrečný jemný brus mřížkou zrnitosti 120.
- Tip: Finálně vybroušené dřevo těsně před lakováním vytřít namokro čistou vodou. Po krátkém mezischnutí, tj. jakmile je pohledově dřevo suché, provést základní lakování. Toto opatření redukuje savost dřeviny ve vazbě na základní lak a zlepšuje stejnoměrnost zabarvení dřeva.
- Silně podsušené dřeviny (např. při renovačním broušení parket na podlahovém topení) doporučujeme před aplikací laku vytřít vodou namokro. Toto opatření zamezí vzniku barevných rozdílů (markování) při válečkování laku.
- Teplota v prostoru a teplota materiálu nesmí být během aplikace a doby schnutí menší než +15°C.DoporučujemeParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz