776 740 029

BUK PAŘENÝ III.TŘÍDA 60x400

BUK PAŘENÝ III.TŘÍDA 60x400BUK PAŘENÝ III.TŘÍDA 60x400
detail kliknutím
Kolik balení potřebujete?
Zadejte kolik m2 potřebujete:
m2
Potřebujete:
 balení
 Kč


cena 1m2
874
cena balení:
768
balení obsahuje:
1m2

Koupit toto zboží ks

Kód zboží
MV66
Výrobce:
NO NAME
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
do 2 týdnů
Délka:
400 mm
Šířka:
60 mm
Tlouška:
21 mm
Povrchová úprava:
Bez povrchové úpravy
Hmotnost:
11 kg

Dřevo buku je často používáno na výrobu podlah v továrnách a vysoce zatížených provozech, protože výborně snáší zátěž. Dřevo je tvrdé a elastické a má výtečnou odolnost vůči nárazům a otřesům. Ale i tak je jeho použití vynikající i do domů a bytů. Buk je dnes hojně využíván pro výrobu podlah, nábytku, dýh a hudebních nástrojů.

Rozděluje se do tří tříd jakosti:
1) I.JAKOST = Přírodní druh bez jádra, vzhled je dán přirozeným růstem dřeva bez velkých barevných a strukturálních rozdílů.
2) II.JAKOST = Přírodní druh s částečnými vrůsty dřevního jádra, až 10% a pevnými součky do průměru 10 mm v barvě dřeva.
3) III.JAKOST = Přírodní druh s vrůsty dřevního jádra až 50% vlysu a pevnými součky do 20mm v barvě dřeva a do 10mm v černé barvě.

Mezi největší přednosti masivních klasických parket patří takřka neomezená životnost, kterou ovlivňuje pouze kvalita povrchové úpravy. Je příjemná, čistá a vždy hygienická. Parkety pro svou nevodivost nedrží špínu a prach. Jsou vhodné na podlahové vytápění. Jsou určeny k plošnému lepení, nutno přebrousit a povrchově upravit. Nejčastější způsob kladení vlysů je do vzoru rybí kosti, ale díky různým rozměrům lze pokládat do stromečku, čtverců, řemene..... Obrázek je pouze orientační, jelikož každé dřevo je originál a pokaždé má jinou barvu a kresbu.

 Potřebujete položit podlahu?

Doporučujeme

UZIN NC 174 Level plus Effekt 25 kg

kód NC174

cena 819 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz