776 740 029

TEAK-mozaika

TEAK-mozaika


detail kliknutím
Kolik balení potřebujete?
Zadejte kolik m2 potřebujete:
m2
Potřebujete:
 balení
 Kč


cena 1m2
1 452
cena balení:
1 452
balení obsahuje:
1m2

Koupit toto zboží ks

Kód zboží
AVANGARD08
Výrobce:
NO NAME
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
Zboží pouze na poptávku
Délka:
200/250/300 mm
Šířka:
20 mm
Tlouška:
14 mm
Povrchová úprava:
Bez povrchové úpravy
Hmotnost:
11 kg

Jedná se o tvrdé zlatohnědé dřevo s jemnou strukturou, které se na vzduchu mění na tmavohnědé. Má dobře viditelné letokruhy. Sice vlastnostmi připomíná Jilm, ale teakové dřevo je olejnaté a extrémně houževnaté. Díky odolnosti proti vlhku se používal na stavdu lodí, zahrad. nábytku, podlah do koupelen a vlhkých prostor. Pochází z jihovýchodní Asie a Oceánie. Moderní, neotřelý design podlah avangard je vhodný do kuchyní, pokojů a dalších místností, které oživí prostor svou pestrostí barev a odstínů. Lze je použít i jako velmi zatěžovanou podlahu v restauracích, obchodech, veřejných prostorách apod. Tím, že se Avangard skládá z kousků dřeva, je vhodný i pro podlahové topení. Zde se osvědčilo zejména provedení Merbau Avangard při pokládce na vodní podlahové topení. Jednotlivé kousky dřeva totiž nejsou mezi sebou slepeny a mohou bez problémů reagovat na změny teplot, rovněž lépe propouští teplo . Nutné je lepení dvousložkovým polyuretanovým lepidlem k podloží. Obrázek je pouze orientační, jelikož každé dřevo je originál a pokaždé má jinou barvu a kresbu.

Termín dodání a cena na poptávku!

 

Uvedená cena za 1 m2 je pouze orientační. Konečná cena se vyvíjí od ceny dřeva na trhu. 

 

Po objednání tohoto zboží Vám bude zaslána emailem cenová nabídka s termínem dodání. Až po potvrzení cenové nabídky z vaší strany se objednávka stane závaznou objednávkou. Při větším množství odběru může být požadována záloha předem.

 Potřebujete položit podlahu?

DoporučujemeParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Hodnocení obchodu Parkety a Podlahy Veselý na Zboží.cz Parkety a Podlahy Veselý Nejřemeslníci (c) 2022 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty | Webdesign ABweb.cz