//
776 740 029

Dr.Schutz SaniSchutz dezinfekce na povrchy 500ml

Dr.Schutz SaniSchutz dezinfekce na povrchy 500ml


detail kliknutím
Cena balení :
230 Kč
Cena balení bez DPH :
190 Kč

Koupit toto zboží

Kód zboží
4710075067
Výrobce:
Dr-Schutz
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
do 2 dnů
Hmotnost:
0,8 kg

Tvrdé omyvatelné povrchy - Plošný dezinfekční čistič pro všechny vodě odolné povrchy. Určen pro použití ve veřejných i privátních prostorách, především ve zdravotnictví. Tekutý a pro přímé použití upravený roztok na bázi kvarterních amoniových sloučenin. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinek. Vhodný pro elektrostaticky vodivé povrchy. Kombinace účinné látky s kationaktivními a také amfolytickými tenzidy umožňuje vysokou aktivitu přípravku na povrchu, vynikající schopnost pohlcování nečistot a čistící účinek při zároveň nízké hodnotě pH. Testován podle standardních metod a požadavků směrnic.

- se sprejovým nástavcemPodobné zboží Čistící prostředky : PVC, vinyl, linoleum,čistici prostředky : Dezinfekce a skvrnyParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Hodnocení obchodu Parkety a Podlahy Veselý na Zboží.cz Parkety a Podlahy Veselý Nejřemeslníci (c) 2023 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty | Webdesign ABweb.cz
Prodejna bude ve dnech 28.9. a 29.9.2023 UZAVŘENA, z uvedeného důvodu začneme Vaše objednávky vyřizovat až od 02.10.2023, děkujeme za pochopení.