776 740 029

Dr.Schutz Fleckschutz 400 ml

Dr.Schutz Fleckschutz 400 ml


detail kliknutím
Cena balení:
387 Kč
Cena balení bez DPH:
320 Kč
běžná cena
460

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
1601040007
Výrobce:
Dr-Schutz
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
0.4 kg

POPIS PRODUKTU:
Ochranná impregnace proti skvrnám. Obalí vlákno neviditelným ochranným filmem. Tekutiny (Coca-Cola, červené víno apod.) vyperlí a mohou být savým hadříkem jednoduše odstraněny, neboť nenajdou na vlákně žádné držení. Struktura, forma, omak a optický vzhled naimpregnovaného materiálu se nezmění. Ideální pro ošetření nových koberců, textilních podlahovin a čalounění bez ochranných impregnací a také pro oživení po mokrém čištění.

OBLASTI POUŽITÍ: Textilní podlahoviny, koberce a čalounění ze syntetických vláken (polyamid, polyacryl, polyester apod.), přírodních vláken (vlna, bavlna, sisal apod.) a jejich směsí. Vhodný také pro surovou a hladkou kůži. Pro užití v domácnostech, automobilech, na lodích, v obytných přívěsech, v nábytkářské oblasti.

POUŽITÍ:
Fleckschutz krátce protřepat a ze vzdálenosti asi 25 cm nastříkat na čistý a úplně suchý povrch. Impregnovaný materiál musí být lehce vlhký při dotyku dlaní. Na sedací plochy a hrubé látky a také na obzvláště zatěžovaná místa nastříkat dvakrát. Opakováním se účinek produktu vylepšuje. Před používáním nechejte impregnovaný materiál minimálně 4 hodiny, podle možnosti přes noc, zaschnout. Upozornění: Nejprve vyzkoušejte odolnost barev a materiálu na zbytku nebo na nenápadném místě. Choulostivé povrchy (např. lakované) popř. nejprve zakryjte. Horké tekutiny nebo tekutiny s obsahem rozpouštědel, delší doba působení nečistoty nebo také zbytky čistících produktů nebo antistatik a silné mechanické zatížení mohou odolnost přípravku omezit. Po mokrém čištění nebo odstraňování skvrn impregnaci obnovit.

SPOTŘEBA: cca 40 ml/m2 každý nástřikPodobné zboží Čistící prostředky : Koberce syntetické a přírodní : Impregnace

Dr.Schutz Baygard ochrana koberce 500 ml

kód 1505050007

cena 424 Kč

Dr.Schutz Baygard ochrana koberce 5l

kód 1505000507

cena 3 509 Kč

RZ 460 Faserschutz 500 ml

kód 65790

cena 424 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz