776 740 029

Dr.Schutz Carpetlife-prášek 1kg

Dr.Schutz  Carpetlife-prášek 1kg


detail kliknutím
Cena balení:
303 Kč
Cena balení bez DPH:
250 Kč

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
1050000150
Výrobce:
Dr-Schutz
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
do 2 dnů
Hmotnost:
1.1 kg

POPIS PRODUKTU:
Granulát na suché čištění koberců s vynikajícími účinky na rozpouštění nečistot, pro důkladné a rychlé čištění částí i  celých  ploch  koberců  a  textilních  podlahovin.  Je  ideální  pro  intenzivní  čištění  všech  materiálů,  které  jsou choulostivé na vlhkost a při  speciálních konstrukcích a různých způsobech kladení (např. volně kladené, napínané, při  použití  vodou  rozpustných  lepidel  a  zdvojených  podlah).  Žádné  srážení  nebo  vlnění  koberců.  Podlaha  není mokrá  a  je  během  čištění  pochůzná.  Zabraňuje  také  vzniku  šedého  závoje  po  čištění  a  zvýšenému  opětnému ušpinění   koberce.  Barevná  hloubka  a  svěžest  koberce  zůstane  zachována.  Díky  optimálnímu  rozdělení  velikosti zrna téměř žádná tvorba prachu. Pro použití v domácnostech i pro profesionální čištění v objektech.

OBLASTI POUŽITÍ:
Velurové koberce ze všech druhů syntetických vláken do výšky vlasu 10 mm a také nízké smyčkové koberce. Není vhodný pro hrubé smyčkové koberce, Shag a koberce z přírodních vláken z kokosu, juty, mořské  trávy, rýžových vláken,  papíru  a  bavlny.  Použitelnost  na  vpichované  koberce,  Kugelgarn,  berber,  vlněné  a  sisalové  koberce  je možná, je nutno ovšem vyzkoušet vždy u konkrétního objektu a typu koberce na vhodném místě nebo konzultovat s naším technickým poradenstvím.

POUŽITÍ:
Nejprve koberce důkladně vysajte výkonným kartáčovým vysavačem (např.  Carpetlife-kartáčový vysavač).  Skvrny a silně znečištěné plochy rovnoměrně mlhově nastříkejte produktem Fresh-Up 2v1, ale nepromáčejte. Carpetlife-prášek  dobře  promíchejte  a  stejnoměrně  posypte  čištěnou  plochu.  Granulát  zapracujte  do  koberce válcovým  kartáčovým  zapracovávačem  (např.  Multi  Clean  350)  s  vhodným  kartáčem  důkladně  v podélném  i příčném  směru.  Volba  tvrdosti  kartáče  závisí  na  odolnosti  vlákna  a  na  stupni  znečištění  povrchu.  Pokud  se  na začátku  zapracovávání  objevují  rýhy  ve  vlákně,  je  nutno  použít  měkčí  kartáče.  Při  čištění  postupujte  po  úsecích, tzn. čistící granulát rozsypte na menší plochu a hned zapracujte. Po zaschnutí (asi 1 hodina) posbírejte v granulátu vázanou nečistotu strojem Multi Clean 350 s nasazenými sběrači
a plochu vysajte výkonným kartáčovým vysavačem. Dbejte také na včasné vysypání sběračů a na výměnu sáčku. U silně znečištěných ploch čištění proveďte popř. několikrát za sebou. Odolné skvrny následně odstraňte vhodným odstraňovačem skvrn.
Na následujících textilních podlahovinách je nutné dbát při čištění na speciální opatření:
•  Nadelvlies-vpichované  koberce,  sisalové  podlahy  -  na  znečištěná  místa  nanést  po  vysátí  pouze  málo
Carpetlife-prášku a zapracovat.
•  Berber, koberce s vysokým vlasem, měkký velur (Softvelours) - pracovat pouze ve směru smyček, popř. ve
směru vlákna (ne příčně a podélně).
Upozornění:   Vždy  nejprve  vyzkoušejte  na  nenápadném  místě odolnost  barev  a  čištěného  materiálu  také  na
vhodnost použití mechanického kartáčového čištění.

SPOTŘEBA: 50-75 g/m², podle stupně znečištěníDoporučujeme

Dr. Schutz Fresh Up 2v1 500ml

kód 1230050007

cena 278 Kč

Dr.Schutz - Multi Clean 350

kód 8000929000

cena 53 107 Kč

Dr.Schutz Carpetlife - prášek 10kg

kód 10500001055

cena 2 299 Kč

Dr.Schutz Carpetlife 370 - kartáčový vysavač

kód 8000961100

cena 1 319 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2020 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty | Webdesign ABweb.cz