776 740 029

Dr. Schutz Přípravek na impregnaci spár 250 ml

Dr. Schutz Přípravek na impregnaci spár 250 ml
detail kliknutím
Cena balení:
427
běžná cena
513

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
2260025007
Výrobce:
Dr-Schutz
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
0,25 kg

POPIS PRODUKTU:
Impregnace spár na bázi vysoce kvalitních vosků a rostlinných olejů.
• Impregnuje příčné a podélné spáry.
• Zvyšuje odolnost položených podlah vůči vodě.

OBLASTI POUŽITÍ:
Laminátové podlahy, lakované hotové parketové dílce (Fertigparkett) a lakované korkové podlahy. Není vhodný pro podlahoviny se sraženou hranou nebo s V-spárou.

POUŽITÍ:
Nádobku před použitím důkladně protřepejte, popř. nejprve nahřejte na pokojovou teplotu. Po vyčištění zbytků lepidla a nečistot naneste velmi tenkou vrstvu přípravku na suchou podlahu pomocí pružné plastové nebo ocelové stěrky se zaoblenými rohy a pečlivě jej vpracujte do příčných a podélných spár. Následně ihned přípravek důkladně, pokud možno úplně stěrkou stáhněte z plochy a zbytky odstraňte dokonale pomocí savých hadrů. Poté plochu přeleštěte jednokotoučovým rotačním strojem SRP 1 nebo ručním nářadím Padmeister vždy za použití bílého padu, který je podložen suchým měkkým hadrem tak, až dosáhnete opticky rovnoměrného vzhledu. Dbejte na včasnou a pravidelnou výměnu leštícího hadru. Pro dosažení plynulé aplikace postupujte po menších úsecích (cca 10 m2 ). Aby bylo zamezeno předčasnému naschnutí impregnace, mohou být postupně zpracovávány pouze malé úseky (cca 10 m2 ). Po 3-4 hodinách, maximálně po zaschnutí přes noc, celou plochu ještě jednou přeleštěte bílým padem. Zamezte předčasnému používání nebo vytírání plochy.

SPOTŘEBA: cca 20-50 ml/m² (Orientační hodnota: 20-50 m²/l), v závislosti na drsnosti povrchu.

Parkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2018 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty